Smart café

Opravdu potřebujeme doplňky stravy?

V úterý 11. dubna se uskutečnilo další Smart café na téma Opravdu potřebujeme doplňky stravy. Pozvání přijaly Diana Chrpová, specialistka na výživu a pedagožka působící mimo jiné VOŠZ a SZŠ 5. května a také paní Ing. Daniela Winklerová ze Státního zdravotního ústavu, kde působí jako vedoucí Oddělení pro speciální druhy potravin a NRL pro aditiva v potravinách.

Co se děti z tabletů opravdu učí?

Doktorka Rachel Barr, jedna z řečnic Smart café, přijede poprvé do České republiky představit výsledky svých výzkumů. Dlouhodobě se věnuje zkoumání způsobů, jakými se děti učí při práci s digitálními technologiemi.

Smart café – Jak se nám dýchá v Praze?

Už příští úterý (16.5) se uskuteční další Smart café – Jak se nám dýchá v Praze, a to od 19:00 v Malešickém Mikropivovaru (Malešická 126/50, Praha 10).

Smart café – Jedy kolem nás

Zapište si do diářů termín dalšího Smart café na téma Jedy kolem nás, které se uskuteční ve středu 15.3 od 18:00 v Café Therapy (Školská, Praha 1).

Smart café – Krajina k nakousnutí

Expertka na krajinnou ekologii a ochránce přírody zvou všechny zájemce na neformální debatu o tom, jak jídlo, které jíme, ovlivňuje vzhled krajiny. Setkání se koná 9. listopadu 2016 od 18 hodin v kavárně Mezi domy na Praze 11.